Академічне братство братиме участь в апробації нової методики викладання іноземної мови

8 квітня 2021 року здобувачі вищої освіти бакалаврського рівня разом із проректором з навчальної роботи прот. Ігорем Скибою та деканом Богословського факультету прот. Василем Лозовицьким взяли участь у пілотному проєкті, організованому Чернівецьким національним університетом ім. Юрія Федьковича. Метою послужила апробація напрацьованої якісно нової методики викладання іноземної мови (англійської) у духовних закладах вищої освіти.
Автором і виконавцем проєкту є здобувач наукового ступеня доктора філософії пані Жанна Никіфорчук, науковим керівником – доктор педагогічних наук, професор пані Богдана Лабінська. Консультантом виступив доцент прот. Микола Шкрібляк.
Проєкт має назву «Формування англомовної професійно зорієнтованої компетентності у здобувачів вищої освіти за спеціальністю «богослов’я/теологія» і покликаний виробити нові мотиваційно фахово ефективні методики викладання іноземної (англійської) мови майбутнім богословам в українських закладах вищої освіти.
Наразі йдеться про організацію участі у проєкті здобувачів вищої освіти бакалаврського рівня. Активну фазу реалізації практичної складової проєкту заплановано на квітень 2021 року.

Пресслужба ВПБА
фото: Ілля Бобелєв