Бібліотечні фонди поповнились першим україномовним перекладом Євангіліє-апракосу

20 лютого 2023 року Наукова бібліотека Волинської православної богословської академії отримала від Екзарха Вселенського Патріарха в Україні єпископа Команського Михаїла (Аніщенка) дарунок – два примірники першого україномовного перекладу Євангелія-апракосу.
Подарунок займе своє почесне місце в іменному фонді єпископа Михаїла та надасть допомогу в забезпеченні навчального процесу духовної школи. Ректор протоієрей Володимир Вакін від імені професорсько-викладацького складу і студентства ВПБА висловлює найщиріші слова вдячності владиці Михаїлу за передані книги та сподівання на подальшу співпрацю.

Євангеліє-апракос — тип богослужбових книг Святого Писання, текст в яких укладено не в послідовному порядку, а згідно з річним календарним розкладом богослужбових читань, починаючи з неділі Святої Пасхи.
На переклад Євангеліє-апракосу українською мовою знадобилося кілька років роботи і зусиль від групи вчених та перекладачів. Новий переклад був презентований громадськості у 2022 році, після багатьох років підготовки та досліджень.

Надіслав: VPBAcademy , дата: пн, 02/20/2023 - 19:38