Бібліотечні фонди ВПБА поповнились новими книгами

Наукова бібліотека Волинської православної богословської академії отримала від кандидата історичних наук диякона Сергія Башинського примірники книги "Українське православ'я у світовій спільноті".
У книзі містяться доповіді, які були виголошені під час симпозіуму "Українське православ'я у світовій спільноті Православних церков: минуле, сучасне та майбутнє" (Торонто 2014), ретроспективний погляд на унікальну атрибутику та особливе місце української традиції в контексті світового православ'я. Доповіді мають на меті зміцнити ідеологічний фундамент церкви, на якому має розбудовуватися православ'я у майбутньому.
Примірники займуть своє почесне місце у бібліотеці та допоможуть у забезпеченні навчального процесу духовної школи.
Ректор, протоієрей Володимир Вакін, від імені професорсько-викладацького складу та студентства академії, висловлює найщирішу вдячність диякону Сергію Башинському за передані книги та сподівається на подальшу співпрацю.

Надіслав: VPBAcademy , дата: сб, 03/04/2023 - 13:06