Гість з Острога

20 грудня 2019 року Волинську православну богословську академію відвідав кандидат історичних наук, доцент, колишній викладач Національного університету «Острозька академія» – Володимир Іванович Маключенко.
Пан Володимир паралельно із професійною діяльністю зумів вивчити напам’ять 1003 сторінки Біблії. Всю свою працю він присвятив для слави Божої, для нашого народу й слави України. Його життєвий шлях був непростий. Спочатку вивчав атеїстичну літературу, багату на висміювання уривків із Святого Письма. А це, у свою чергу, сприяло йому в такий спосіб поступово знайомитися з Христом. Згодом першу Біблію додому принесла його дружина, яка працюючи лікарем, отримала її від одного священика в подарунок. Ось так і почалася довга й цікава історія нашого дослідника невичерпних біблійних джерел води живої.
Спочатку спеціально читав главу, або частину глави, а згодом вивчав окремо кожну сторінку напам’ять, після чого йшов до священика на іспит. Хотів таким чином відродити давню традицію монахів, які знали Писання напам'ять. Цей нетлінний скарб допомагав їм використовувати Слово Боже як зброю у боротьбі із видимими і невидимими ворогами, що не втрачає своєї важливості й сьогодні.

Прес-служба ВПБА,
фото Роман Головчак

Надіслав: VPBAcademy , дата: пт, 12/20/2019 - 23:56