Керуючий Волинською єпархією, освятив нову українську школу «Портал»

25 жовтня 2019 року Високопреосвященіший Михаїл, керуючий Волинською єпархією, освятив нову українську школу «Портал».
Школа функціонуватиме на базі Волинської православної богословської академії та спочатку працюватиме з дітьми віком від 5 до 10 років. Організатори повідомляють, що тут вивчатимуть декілька іноземних мов і розвиватимуть у дітей ряд компетентностей: навчатимуть критично і логічно мислити, дадуть початки філософії, акторського мистецтва, дизайну тощо. Це далеко не весь перелік задуманого, що засновники школи планують втілювали в життя виховуючи дітей даного віку.
Після освячення приміщень школи «Портал», владика, привітав усіх з відкриттям: засновників, організаторів, тренерів і вчителів школи. Також митрополит Михаїл відмітив, що Церква і школа має певну спорідненість, тому що вони виховують людину. І не тільки виховують, а показують шлях до знань, які вони зможуть отримати самі - це людська душа і бібліотека. «Хочеш пізнати світ пізнай самого себе. Хочеш пізнати закони світу - іди в бібліотеку», - сказав владика Михаїл.
Тож вчителі направляючи учнів на шлях знань, допомагають їм досягнути тієї мети і цілі, яка допоможе їм у житті вирости достойною особистістю. На завершення, владика побажав успіхів, гарних випускників, великого набору і Божого благословення на їх педагогічній праці.

Прес-служба ВПБА
Фото: Ілля Сай

Надіслав: VPBAcademy , дата: сб, 10/26/2019 - 16:34