Храмове свято кафедрального собору Святої Трійці

8 червня 2020 року ректор Волинської православної богословської академії прот. Володимир Вакін взяв участь у святкуванні храмового свята кафедрального собору Святої Трійці м. Луцька.
Як повідомляє сайт: www.pravoslaviavolyni.org.ua, Божественну літургію очолив митрополит Луцький і Волинський Михаїл. Владиці співслужили єпископ Ужгородський і Хустський Кирил, єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій, канцлер єпархії прот. Микола Цап, прот. Володимир Вакін, декани та інше духовенство єпархії. За богослужінням співав архієрейський хор «Оранта» під керівництвом заслуженого діяча мистецтв Василя Мойсіюка.
На Малому вході владика нагородив пресвітерів черговими священничими відзнаками. Після Літургії відбувся молебень з хресним ходом. Транслював урочисте богослужіння «12 канал», коментування звершував головний редактор єпархіальної радіостудії «Благо», викладач ВПБА прот. Віктор Пушко.

Надіслав: VPBAcademy , дата: вт, 06/09/2020 - 14:23