Меценати відвідали ВПБА

19 вересня 2019 року Волинську Православну Богословську Академію відвідала пані Валентина Табака з Союзу Українок Америки. Метою даного візиту була зустріч з викладачами та студентами ВПБА. Пані Валентина вручила ряд грандів студентам з соціально-незахищених верств населення, священикам, які несуть служіння в ООС і пастирям, котрі змушенні були переселитися на Волинь зі Сходу України. Також за сприяння цієї організації було оновлено матеріально-технічний стан навчального закладу, закуплено ряд комп’ютерної і організаційної техніки та нову україномовну богословську літературу. Валентина Табака мала спілкування з митрополитом Михаїлом (Зінкевичем), керуючим Волинською єпархією. Зустріч завершилась екскурсією по академії і відвідуваням музею Волинської ікони. Викладачі та студенти Академії висловлюють щиру подяку Союзу Українок Америки та її президенту п. Маріанні Заяць.

Надіслав: VPBAcademy , дата: чт, 09/19/2019 - 20:44