Молебень на початок нового навчального року

1 вересня 2021 року в Академічному храмі Всіх святих землі Волинської викладачі і студенти молилися про допомогу Господню на новий навчальний рік. Молебень очолив керуючий Волинською єпархією, духовний батько, Ктитор Академії – митрополит Михаїл (Зінкевич).
Після богослужіння архіпастир звернувся з такими словами:
«Шановні викладачі і студенти Волинської православної богословської академії, найперше сьогодні вітаю із першим днем нового навчального року. Воістину - це великий день у вашому житті, особливо для першокурсників. Господь обираючи апостолів на проповідь, обирав в першу чергу серед тих, які серцем своїм були найближче до нього. «Цей народ устами шанує Мене, серце ж їхнє далеко від Мене» (Мт.15:8). Говорячи про тих людей, які загалом віру сповідують, але по вірі не живуть. Звертаюсь в першу чергу до тих людей, які прийшли на перший курс славного Волинського духовного вишу. Ви прийшли десь з натхненням і бажанням, що потрібно йти вчитися в семінарію. З іншої сторони- це ваш внутрішній поклик, неспротив чи бажання отримати духовну освіту, щоб бути пастирями Церкви Христової. І своїм власним прикладом вести людей до Царства Небесного. І тому ви, повинні усвідомити, що є вибраними. «Жниво велике, а женців мало» (Мт. 9:37). Сьогодні церква Христова кличе вас до цього навчального закладу, щоби отримавши богословську освіту, ви могли потрудитися для слави Божої, для людей та для своєї неньки України» – наголосив владика.
На завершення всіх благословили окропивши святою водою.

Слово митрополита до студентів 1-го курсу 2021/2022 н.р. https://www.youtube.com/watch?v=w-OZ50r7ctc

Фото: Дарина Печерська
Пресслужба ВПБА