Підписали договір про співпрацю з Національною академією прикордонної служби України ім.Б.Хмельницького

29 березня 2023 року відбулось підписання договору про співпрацю між Волинською православною богословською академією та Національною академією прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького.
Ректор Академії протоієрей Володимир Вакін під час зустрічі із очільником Національної академії прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, кандидатом педагогічних наук, доцентом, генерал-майором Олександром Леонідовичем Луцьким обговорили етапи подальшої співпраці та підписали відповідний договір, який передбачає налагодження двосторонньої співпраці у науковій сфері, розвитку та розширення дружніх відносин.
У зустрічі також взяли участь проректор з наукової роботи протоієрей Владислав Фульмес, викладач ВПБА з військового капеланства протоієрей Михайло Хімчак та адміністрація прикордонного вишу.
В ході візиту отців ознайомили з особливостями капеланства у прикордонному виші, з системою організації підготовки курсантів, з науковими досягненнями академії, а також з навчально-матеріальною базою провідних кафедр вишу.
На завершення для делегації з ВПБА була проведена екскурсія навчальним закладом та обмінялись пам'ятними подарунками.

Надіслав: VPBAcademy , дата: чт, 03/30/2023 - 23:00