Презентація ювілейного фахового наукового журналу ВПБА «Волинський благовісник»

30 березня 2023 року в актовому залі Волинської православної богословської академії відбулась презентація ювілейного 10-го номеру богословсько-історичного фахового наукового журналу «Волинський благовісник» (VB).
Модератором виступив проректор з наукової роботи протоієрей Владислав Фульмес, який розпочав захід вітальним словом. У своєму виступі ректор Академії протоієрей Володимир Вакін розповів про свої спогади, історію створення, розвиток та подальші перспективи розвитку VB.
Також з виходом ювілейного номеру всіх присутніх привітали канцлер Волинської єпархії протоієрей Миколай Цап та завідувач кафедри Священного Писання та Богослів’я протоієрей Василь Лозовицький. Після виступів модератор зачитав вітальне слово від професора богослів’я Грецького відкритого університету - пані Ірини Артемі.
Видання вийшло завдяки матеріальній підтримці благодійної організації Renovabis, за що ректор Академії прот. Володимир Вакін, професорсько-викладацька корпорація та студентство їм щиро дякують!
Наприкінці прот. Владислав Фульмес подякував усім присутнім та запросив подавати свої статті у одинадцятий випуск VB.
Матеріали ювілейного номеру «Волинського благовісника» висвітлюють динаміку наукових досліджень у сфері богослів’я, літургіки, апологетики, біблеїстики й археології, церковної історії та права, антропології, сакрального мистецтва, питань релігійної етики та проблем суспільно-соціальної площини.

Більше інформації про видання та оформлення матеріалів можна знайти в інформаційному листі та на офіційному сайті видання: http://vb.vpba.edu.ua.

Надіслав: VPBAcademy , дата: пт, 03/31/2023 - 23:11