Привітали новообраного ректора Луцького національного технічного університету Ірину Вахович

2 грудня 2020 року керуючий Волинською єпархією митрополит Михаїл (Зінкевич), братія Свято-Миколаївського Жидичинського монастиря, соборне духовенство та капелан прот. Корнелій Хрущ привітали новообраного ректора Луцького національного технічного університету Ірину Михайлівну Вахович.
«За ім’ям їхнім пізнаєте їх. Перший ректор вузу – Віктор Божидарнік, а Віктор означає «перемога», другий – Петро Савчук, Петро – це «камінь», а ім’я Ірина означає мир. Тому, Ірино Михайлівно, Ваш прихід принесе спокійний і творчий час в університет»! - відмітив владика.
Вітання висловлювали представники обласної та міської влади, керівники державних установ, професорсько-викладацький склад та студентство.

фото Ілля Сай

Надіслав: VPBAcademy , дата: ср, 12/02/2020 - 21:31