Провели студентський круглий стіл «Іван Франко - світоч українського відродження»

У понеділок, 15 листопада 2021 року з ініціативи кафедри Гуманітарних та Практичних дисциплін, у форматі онлайн відбувся круглий стіл на тему: «Іван Франко - світоч українського відродження».
Після вступного слова модератора круглого стола священника Олександра Хорошка, із доповідями виступили: студент IV курсу Микола Кухарук («Дитинство та юність І. Франка»), студент IV курсу Максим Іржавський («Студентські роки І. Франка»), студент IV курсу Руслан Левочко («Побутове життя І. Франка»), студент II курсу Роман Дячук («Останні роки І. Франка: хвороба, сповідь, похорон»), студент I курсу Олександр Юхимнюк («Творчість та наукова спадщина І. Франка»), студент III курсу Іван Михалюк («Особливості релігійних поглядів І. Франка»), студент V курс Микола Цап («Роль І. Франка у формуванні української літературної мови»).
Також присутні мали можливість переглянути відео-фільм про митця.
У заключному слові свящ. Олександр Хорошко підвів підсумки круглого столу та подякував усім присутнім.

Надіслав: VPBAcademy , дата: вт, 11/16/2021 - 16:19