Розпочато читання Невсипущого Псалтиря

15 березня 2021 року, в перший день Великого посту, у Волинській православній богословській академії розпочалося читання Невсипущого Псалтиря. Благословив студентів на початок цієї благої справи проректор з виховної роботи ієромонах Іларіон (Зборовський).
Кафізми прочитуватимуться безперервно день і ніч у храмі Всіх святих землі Волинської. Священники духовного навчального закладу молитимуться за подані прохання вірян до Господа нашого Ісуса Христа.
Записки «за здоров’я» та «за упокій» можна подати у ВПБА, звертаючись на адресу: місто Луцьк, Градний узвіз, 5 (на другому поверсі з 10:00 до 16:00 в будні, а у вихідні та святкові дні – на подвір’ї кафедрального собору Святої Трійці), або у храмі вашого міста (села) з поміткою "Невсипущий Псалтир в Академії".

Пресслужба ВПБА

Надіслав: VPBAcademy , дата: пн, 03/15/2021 - 14:33