Розпочато читання Невсипущого Псалтиря

7 березня 2022 року, в перший день Великого посту , у Волинській православній богословській академії розпочалося читання Невсипущого Псалтиря. Благословив студентів та викладачів на початок цієї благої справи ректор духовного вишу протоієрей Володимир Вакін.

Особливістю цьогорічної молитви буде піднесення прохань до Господа Бога за усіх воїнів, що захищають українську землю та за наближення перемоги над ворогом. Кафізми прочитуватимуться безперервно день і ніч у храмі Всіх святих землі Волинської. Священники духовного навчального закладу молитимуться за подані прохання вірян до Господа нашого Ісуса Христа.

Записки «за здоров’я» та «за упокій» можна подати у ВПБА, звертаючись на адресу: місто Луцьк, Градний узвіз, 5 (на другому поверсі з 10:00 до 16:00 в будні, а у вихідні та святкові дні – на подвір’ї кафедрального собору Святої Трійці), або у храмі вашого міста (села) з поміткою "Невсипущий Псалтир в Академії".

Надіслав: VPBAcademy , дата: пн, 03/07/2022 - 09:05