Студенти ВПБА склали комплексний кваліфікаційний іспит

15 червня 2021 року студенти IV курсу Волинської православної богословської академії склали комплексний кваліфікаційний іспит зі спеціальності Богослів’я. Цей екзамен є перевіркою знань за роки навчання у ВПБА. Він засвідчує наскільки вихованці володіють знаннями з даного напрямку.
Екзаменаційну комісію очолював проректор з навчальної роботи прот. Ігор Скиба. До складу комісії увійшли: ректор прот. Володимир Вакін, проректор з наукової роботи прот. Владислав Фульмес, декан Богословського факультету прот. Василь Лозовицький, учений секретар прот. Корнелій Хрущ, завідувач кафедри Церковно-історичних та Гуманітарних дисциплін прот. Миколай Цап, завідувач кафедри Священного Писання і Богослів’я прот. Миколай Цап’юк, завідувач кафедри Практичних дисциплін свящ. Олександр Хорошко.
Студенти, які успішно склали іспит, мають можливість продовжити навчання в магістратурі.

ФОТО: ДАРИНА ПЕЧЕРСЬКА

Надіслав: VPBAcademy , дата: ср, 06/16/2021 - 10:43