Третій молитовний сніданок у Луцьку

10 вересня 2021 року керуючий Волинською єпархією митрополит Михаїл (Зінкевич) взяв участь у Третьому молитовному сніданку приуроченого до 30-ї річниці незалежності України. Владику супроводжували ректор ВПБА прот. Володимир Вакін, канцлер єпархіального управління прот. Миколай Цап, викладач прот. Петро Стеблина.
Участь у заході взяла місцева влада, народні депутати України, представники релігійних організацій, військовослужбовці, науковці, медики, учасники бойових дій Сходу країни.
Дійство відбулось в приміщенні Волинського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Т.Г. Шевченка.
«Радий вітати усіх на цій чудові зустрічі, найголовніше те, що в нас є спільна тема: діти, турбота, але найцінніше, що ми бачимо в живу один одного. Останній час ми багато годин проводили онлайн, проте зараз ми маємо можливість співчутливості: обняти, сказати добре слово, пригорнути, поцілувати, почути, висловити співчуття… Сьогодні слово релігія є актуальне, як ніколи, бо це є відновлення зв’язку людини з Богом і людини з людиною. У Луцьку по вулиці Кафедральній 16, знищували людей тільки через те, що вони любили свій край, що хотіли бути господарями тут, а знищили їх через нерозуміння, через ненависть до них. Я бажаю, щоб подібні зустрічі в нас траплялися частіше, щоб ми розмовляли один з одним в живу, бо в цьому народжується справжня любов…», – сказав владика.
Під час молитовного сніданку відбувся збір коштів на медико-діагностичне обладнання для захисту матері і дитини.

Фото: Дарина Печерська, Ілля Сай
Пресслужба ВПБА

Надіслав: VPBAcademy , дата: пт, 09/10/2021 - 13:26