Відкрита лекція полковника Олега Омеляновича Вовка

12 листопада 2020 року за сприяння свящ. Михайла Хімчака у Волинській православній богословській академії виступив з відкритою лекцією командир Луцького прикордонного загону полковник Олег Омелянович Вовк. Вихованці мали можливість почути з перших вуст про особливості служіння капелана. Пан полковник розповів, що є основним призначенням військового священика-капелана: «задоволення релігійних потреб особового складу Державної Прикордонної Служби України, зміцнення їх позитивних рис характеру та моральних цінностей», - відмітив Олег Омелянович. Священнослужитель повинен уміти організувати проведення молитви чи богослужіння. Також благословити військовослужбовців, щоб з ними перебувало Господнє заступництво.
Важливу роль в житті військових займає духовна підтримка, бесіда, розрада. Спілкування в формальній та неформальній обстановці. Залучення волонтерів та небайдужих громадян для допомоги військовослужбовцям. Уміння поспівчувати побратимам, родичам воїна, який загинув.
Насамкінець вихованці могли поставити питання лектору про те, що їх цікавило та подякували пану полковнику за цікаву зустріч, а проректор з навчальної роботи прот. Ігор Скиба провів екскурсію приміщеннями Академії.

Прес-служба ВПБА

Надіслав: VPBAcademy , дата: пт, 11/13/2020 - 15:32