Відкриття виставки «Краса моєї землі – вияв Божої благодаті»

18 жовтня 2021 року у Волинській православній богословській академії відбулося представлення та відкриття виставки живопису, викладачки ВПБА Наталії Волочай «Краса моєї землі – вияв Божої благодаті».
Відкриття виставки розпочалося з привітального слова проректора з наукової роботи прот. Владислава Фульмеса, який повідомив, що відкриття виставки проходить в рамках тижня академії, який наголосив, що дуже приємно, коли виставку організовує викладачка духовного вишу. У своєму слові, Наталя Володимирівна коротко розповіла про своє творче захоплення, а також згадала і про свої студентські роки у тоді ще, Волинській духовній семінарії, яку закінчила і здобула спеціальність «регента церковного хору». Мисткиня зауважила, що потрібно вміти бачити красу навколо себе, адже наш світ є різнобарвний і наповнений красою.
Опісля слова художниці до присутніх звернувся ректор ВПБА прот. Володимир Вакін, який наголосив, що дуже символічно, коли тиждень святкувань починається з мистецтва, адже церква дуже тісно пов’язана з цим. Ректор висловив щиру подяку Наталії Володимирівні за працю, виставку, а також канцлер Волинської єпархії прот. Микола Цап вручив єпархіальну нагороду « За жертовність».
На кінець презентації студенти мали можливість поспілкуватись з Наталією Володимирівною та поставити запитання, які їх цікавили. Виставка триватиме у ВПБА до 25 жовтня, тому хто має бажання відвідати радо запрошуємо.

Пресслужба ВПБА

Надіслав: VPBAcademy , дата: пн, 10/18/2021 - 17:02