Відвідали Львівську духовну семінарію

02 лютого 2023 року на запрошення ректорату Львівської духовної семінарії делегація ВПБА у складі ректора прот. Володимира Вакіна, проректора з наукової роботи прот. Владислава Фульмеса, викладача кафедри Гуманітарних та Практичних дисциплін прот. Миколая Зінкевича відвідала Львівську духовну семінарію.
У ході зустрічі присутні обговорили актуальні питання церковного життя, поглиблення співпраці між духовними вишами та поспілкувався із студентами і викладачами ЛДС.
Для бібліотеки Львівської духовної семінарії ректор ВПБА передав наукові праці видавництва EIKΩN Волинської православної богословської академії: фахове періодичне видання «Волинський Благовісник», матеріали щорічних конференцій, навчальний посібник English for Theologians та інші книги.
На завершення зустрічі інспектор ЛДС протоієрей Петро Бойко провів екскурсію навчальним закладом.

Надіслав: VPBAcademy , дата: пт, 02/03/2023 - 15:59