Відвідали презентацію повного академічного зібрання творів Лесі Українки

1 березня 2021 року ректор Волинської православної богословської академії прот. Володимир Вакін та проректор з наукової роботи прот. Владислав Фульмес відвідали презентацію повного академічного зібрання творів Лесі Українки в 14-ти томах, організовану Волинським національним університетом імені Лесі Українки. Видання підготували до 150-річчя від дня народження поетеси науковці Волинського національного університету імені Лесі Українки на замовлення Державної установи «Український інститут книги», виконуючи Постанову Верховної Ради України «Про відзначення 150-річчя з дня народження Лесі Українки».
Отець ректор передав благословення і щирі вітання від керуючого Волинською єпархією митрополита Михаїла (Зінкевича). Прот. Володимир Вакін у своєму виступі відзначив наступне: «Це справжнє свято, коли у світ виходить нова книга. Бо це те, що ми залишаємо після себе. Так відбувається Леся Українка сьогодні. Ми знаємо, що книги живуть після нас. І ми всі радіємо, що чергове зібрання творів Лесі Українки виходить саме тут, в нас на Волині, у стінах університету. Це показує площину формування нової генерації наукової думки…».

Надіслав: VPBAcademy , дата: пн, 03/01/2021 - 20:32