Виставка ескізів нових корпусів Академії

Ще до повномасштабного вторгнення з ініціативи ГО Волинське братство Св. Володимира Великого, Волинської єпархії Православної Церкви України, Дизайну Архітектурного середовища, Інституту Архітектури та Дизану, Національного Університету “Львівська Політехніка”, Благодійного фонду «Музей Івана Левицького» та Української Академії Архітектури було оголошено студентській архітектурний конкурс на найкращу ескізну пропозицію архітектури корпусів Волинській православній богословській академії.
18 жовтня у ВПБА відбулось відкриття виставки проектів-лауреатів найкращих ескізів нових корпусів Академії робіт студентів кафедри дизайну архітектурного середовища Інституту архітектури та дизайну Національного університету «Львівська політехніка», в актову залі духовного вишу і тривала з 18 жовтня до актового дня, де кожен міг її відвідати та запропонувати свої пропозиції.
Під час презентації проектів першим виступив ректор духовного вишу, протоієрей Володимир Вакін, який розповів про етапи формування ідеї створення нових корпусів.
Керуючий Волинською єпархією митрополит Луцький і Волинський Михаїл зауважив що нові корпуси “Волинської Академії” стануть новим етапом у розвитку освіти на Волині.
Професор, доктор архітектури завідувач кафедри ДАС ІАРД, дійсний член Української Академії Архітектури Віктор Проскуряков, поділився спогадами із присутніми як відбувалась підготовка і виконання проектів та враженнями від ескізів.
Голова Благодійного фонду «Музей Івана Левинського»
Сергія Іванов-Костецький під час свого виступу розповів про діяльність Благодійного фонду та участь його в цьому проекті.
24 жовтня під час урочистостей з нагоди актового дня владикою Михаїлом було нагороджено переможців та лауреатів студентського архітектурного конкурсу відповідними дипломами із преміальною нагородою.

Надіслав: VPBAcademy , дата: ср, 10/26/2022 - 11:16