Взяли участь у відриті виставки «Величаємо тебе, Святий Миколаю»

14 грудня 2021 року з благословення ректора Волинської православної богословської академії протоієрея Володимира Вакіна, помічник ректора з методологічної роботи та інноваційної діяльності, ієромонах Димитрій (Франків) взяв участь у відкритті виставки «Величаємо тебе, Святий Миколаю».
Відкриття-це спільний проект Музею волинської ікони і Технічного фахового коледжу Луцького Національного технічного університету, розпочалось із слів привітань запрошених гостей.
Серед них був також отець Дмитро, який звернувся з словами подяки до організаторів та нагадав про те, що шанування святого Миколая в Україні- це особливе свято, якого чекають та поважають не тільки діти але й дорослі, адже він є святим, який допомагає нам під час усього життя.
У виставці представлені ікони св. Миколая XVII- XIX століть, з колекції музею та творчими роботами учнів та майстрів Технічного фахового коледжу Луцького НТУ: вишитими рушниками та флорестичними композиціями.
Виставка буде тривати до 19 грудня.

Надіслав: VPBAcademy , дата: вт, 12/14/2021 - 17:36