Взяли участь в святкуванні престольного свята храму Трьох Святителів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича

12 лютого 2023 року на запрошення адміністрації Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, ректор Волинської Православної Богословської Академії прот. Володимир Вакін відвідав навчальний заклад та взяв участь в урочистостях з нагоди престольного свята в університетському храмі Трьох Святителів м. Чернівці.
Богослужіння очолив Високопреосвященніший Герман, архієпископ Чернівецький та Хотинський у співслужінні Високопреосвященнішого Агапіта, архієпископа Вишгородського, Преосвященнійшого Віктора – єпископа Мукачівського і Карпатського, настоятеля університетського храму прот. Миколая Щербаня, представників духовних навчальних закладів ПЦУ, викладачів та студентів у священному сані.
Посланники духовних навчальних закладів привітали отця Миколая, професорсько-викладацьку корпорацію та студентів з храмовим днем і подарували пам’ятні подарунки.
Візит завершився зустріччю та спілкуванням делегацій із виконуючим обов'язки ректора вищого навчального закладу Балухом Василем Олексійовичем.

Надіслав: VPBAcademy , дата: пн, 02/13/2023 - 13:13