XІV Міжнародна науково-практична конференція студентів і аспірантів «Молода наука Волині: пріоритети та перспективи досліджень»

12 травня 2020 року проректор з наукової роботи прот. Владислав Фульмес та студенти Волинської православної богословської академії взяли участь у ХІV Міжнародній науково-практичній конференції аспірантів і студентів «Молода наука Волині: пріоритети та перспективи досліджень», яку організував Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки. Онлайн-вітання учасникам звучало від ректора СНУ ім. Лесі Українки Анатолія Цьося, ректора ВПБА прот. Володимира Вакіна, проректора з науково-педагогічної роботи та міжнародної співпраці Лариси Володимирівни Засєкіної та куратора наукового товариства аспірантів і студентів Ольги Анатоліївни Караїм. Пленарні засідання відбувалися за допомогою сучасних технічних засобів зв’язку. Серед численних рубрик вперше було представлено Богослів’я. Від Волинської академії прот. Владислав Фульмес виступив модератором, а студенти Денис Клюковський, Микола Кухарук та Руслан Левочко стали учасниками обговорення.

Надіслав: VPBAcademy , дата: вт, 05/12/2020 - 18:21