XVI Міжнародна науково-практична конференція студентів і аспірантів «Молода наука Волині: пріоритети та перспективи досліджень»

17 травня 2022 року проректор з наукової роботи прот. Владислав Фульмес та студенти Волинської православної богословської академії взяли участь у ХVI Міжнародній науково-практичній конференції аспірантів і студентів «Молода наука Волині: пріоритети та перспективи досліджень», яку організував Волинський національний університет імені Лесі Українки.
Вітання для учасників звучало від ректора ВНУ ім. Лесі Українки Анатолія Цьося, проректора з науково-педагогічної роботи та міжнародної співпраці Лариси Володимирівни Засєкіної, проректора з наукової роботи ВПБА протоієрея Владислава Фульмеса та куратора наукового товариства аспірантів і студентів Ольги Анатоліївни Караїм. У пленарному засіданні були відібрані та представлені найкращі та актуальні для сьогодення доповіді такі як «Українське медіамистецтво в часи війни» Ллойд-Маєр Олеся – аспірантка факультету культури і мистецтв ВНУ імені Лесі Українки, «Вплив війни на демографічні процеси в Україні» Тарас Погребський – к. г. н., доцент, завідувач кафедри економічної та соціальної географії ВНУ імені Лесі Українки, «Арттерапевтичний вплив образотворчого мистецтва на людину в стресовій ситуації» Юлія Шеломанова – асистентка кафедри образотворчого мистецтва ВНУ імені Лесі Українки, «Використання мемів як ефективний засіб навчання студентів» Уляна Благовірна – студентка 4 курсу факультету іноземної філології ВНУ імені Лесі Українки.
Серед численних рубрик було представлено Богослів’я. Було проведено секційне засідання на якому модератором був прот. Владислав Фульмес, а студенти Академії виступили з доповідями. «Становлення та розвиток капеланства в Україні» Дмитрів Олег – студент 2 курсу, «Порівняльний аналіз витоків сучасної світської психології та християнського бачення духовних потреб людини» Кухарук Микола – студент 4 курсу, «Християнський погляд на небезпеку «руського міру»» Левочко Руслан – студент 4 курсу та «Аграфи або коротко про незаписані висловлювання Ісуса Христа» Михалюк Іван – студент 4 курсу.
Секційне засідання закінчилось обговоренням учасниками конференції.

Надіслав: VPBAcademy , дата: вт, 05/17/2022 - 12:36