Захист магістерських

16 та 17 червня 2021 року студенти VI курсу Волинської православної богословської академії захистили магістерські роботи на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр» за спеціальністю 041 «Богослов’я».
Екзаменаційну комісію очолював проректор з наукової роботи прот. Владислав Фульмес. До її складу ввійшли: ректор прот. Володимир Вакін, проректор з навчальної роботи прот. Ігор Скиба, декан Богословського факультету прот. Василь Лозовицький, учений секретар прот. Корнелій Хрущ, завідувач кафедри Церковно-історичних та Гуманітарних дисциплін прот. Миколай Цап, завідувач кафедри Священного Писання і Богослів’я прот. Миколай Цап’юк, завідувач кафедри Практичних дисциплін свящ. Олександр Хорошко.
Подані роботи виконані на високому науковому та методичному рівні відповідно до діючих нормативних документів та методичних вказівок щодо виконання та захисту кваліфікаційних робіт, а студенти продемонстрували високий рівень підготовки.
Випускники отримали високі оцінки, а їх авторам присвоєно освітній рівень магістра зі спеціальності 041 «Богослов’я». Весь викладацький колектив Богословського факультету вітає своїх випускників з успішним захистом магістерських робіт і бажає й надалі розвивати отримані знання.

Пресслужба ВПБА

Надіслав: VPBAcademy , дата: ср, 06/23/2021 - 14:56