Запрошуємо на міжнародну богословську наукову конференцію на тему: «Церква Христова: місія, діалог традицій та виклики сьогодення»

ВОЛИНСЬКА ПРАВОСЛАВНА БОГОСЛОВСЬКА АКАДЕМІЯ
Православної Церкви України
запрошує Вас взяти участь в роботі
міжнародної богословської наукової конференції на тему:

«Церква Христова: місія, діалог традицій та виклики сьогодення»

Проблематика конференції:

• Міжхристиянський діалог перед лицем викликів сучасності.
• Пропедевтична місія Церкви згідно з Священним Писанням.
• Спілкування в Церкві: практичний і містичний виміри.
• «Неопатристичний синтез» та сучасна патрологія.
• Сучасні богослужбові практики Помісних Православних Церков. Реформа календаря.
• Капеланське служіння: вітчизняний та зарубіжний досвіди.
• Духовна криза і екологічна небезпека: взаємозв’язок та шляхи подолання.
• Богословське осмислення проблем інтеграції психотерапії в інституті духівництва.
• Депресія – хвороба ХХІ століття: пограничні стани між духовною та медичною терапією.
• Інститут сім’ї в секуляризованому світі та соціальне служіння Церкви.
• Медицина та біоетика: християнський погляд.

Конференція відбудеться 03 червня 2021 року в онлайн режимі на платформі «Zoom»

Інформація для учасників конференції:

• Реєстрація учасників конференції 09:45 – 10:00.
• Початок роботи конференції о 10:00.

Вимоги до оформлення матеріалів, що подаються:
• Доповіді просимо надсилати в текстовому редакторі MS Word, гарнітура – Times New Roman, 14 кеглем з інтервалом 1,5; обсяг статті – 8–12 сторінок форматом А4 (разом з бібліографією); у тексті не має бути примусових переносів;
• статтю викласти в такій послідовності: у правому верхньому куті – ім'я та прізвище автора українською та англійською мовами, науковий ступінь, посада, повна назва навчального (наукового) закладу; нижче по центру – назва, анотація статті і ключові слова українською та англійською мовами.
• посилання в тексті на джерела слід супроводжувати підстрочними посиланнями, які подаються таким чином: в кінці речення, в якому використовується цитата, факти, дати тощо вгорі позначається номер посилання відповідними цифрами, а внизу сторінки під рискою приводять під тим же номером джерело. В кінці статті подається список джерел та літератури;
• текст має бути відредагований і перевірений, прізвища та інші власні назви, а також терміни мають бути звірені й уніфіковані. Бажано уникати абревіатур, а в разі потреби – розшифровувати їх.

Заявки на участь у конференції приймаються до 28 травня 2021 року

Волинська обл., м. Луцьк, вул. Градний Узвіз, 5.
097-162-16-85 – проректор з наукової роботи прот. Владислав Фульмес.
nauka@vpba.org

Робочі мови конференції: українська / english / polski / ελληνικά / český jazyk

Статті, оформлені з порушенням вимог, не будуть розглянуті.
Оргкомітет зобов’язується своєчасно повідомити учасників про результати розгляду заявок і матеріалів.

Доповіді учасників увійдуть до колективної конференційної збірки
(серія «Українські богословські студії», видавництва Дух і Літера).

У разі Вашої згоди взяти участь у роботі конференції просимо повідомити оргкомітет та завчасно надіслати матеріали.

Посилання на реєстрацію: https://docs.google.com/forms/d/1ZVoU8l1P52GxD21ZlOLcgqy9n5gVbEYZujESoD…

Голова організаційного комітету
Ректор Волинської православної