Запрошуємо на навчання!

Волинська православна богословська академія запрошує на навчання усіх, хто бажає здобути акредитовану богословську освіту, щоб в майбутньому стати священнослужителем ПЦУ, (працівником церковних місій, військовим капеланом або медичним капеланом у закладах охорони здоровʼя), регентом церковного хору, викладачем християнської етики, сформованою цілісною особистістю.

У Вас буде можливість здобути освіту:

🔸 у Волинському православному коледжі ВПБА (богословське / регентське відділення);

🔹 на Богословському факультеті ВПБА (бакалаврат / магістратура).

Із переліком необхідних документів можна ознайомитися на сайті вишу в розділі «Абітурієнту».

Деталі за тел.: +38 (0332) 72-32-12. E-mail: info@vpba.org

Адреса приймальної комісії: 43025, Волинська обл., м. Луцьк, вул. Градний Узвіз, 5.

Детальна інформація про освітньо-кваліфікаційні рівні та особливості перебігу вступної кампанії будуть розміщені згодом. Слідкуйте за оновленнями на офіційному сайті та сторінках Академії у соціальних мережах.

Надіслав: VPBAcademy , дата: вт, 04/13/2021 - 13:26