Запрошуємо на навчання!

Шановні абітурієнти!
Волинська православна богословська академія запрошує на навчання усіх, хто бажає здобути акредитовану богословську освіту, присвятити своє життя служінню Богу і людям, стати священником Православної Церкви України, регентом церковного хору, викладачем християнської етики, сформованою цілісною особистістю.

У Вас буде можливість здобути освіту:
• у Волинському православному коледжі ВПБА (богословське / регентське відділення);
• на Богословському факультеті ВПБА (бакалаврат / магістратура).

Із переліком необхідних документів можна ознайомитися на сайті вишу в розділі «Абітурієнту».
Документи та заявки в електронній та паперовій формі приймаються до 23 липня 2022 р. Б.
ВСТУПНІ ІСПИТИ: 23–26 липня 2022 р. Б.

Деталі за тел.: +38 (0332) 72-32-12.
E-mail: info@vpba.org
Адреса приймальної комісії: 43025, Волинська обл., м. Луцьк, вул. Градний Узвіз, 5.

Детальна інформація про освітньо-кваліфікаційні рівні та особливості перебігу вступної кампанії будуть розміщені згодом. Слідкуйте за оновленнями на офіційному сайті та сторінках Академії у соціальних мережах.

Надіслав: VPBAcademy , дата: вт, 04/13/2021 - 13:26