Зберігаючи довкілля

Заклик Вселенського Патріарха Варфоломія: «Про збереження навколишнього середовища» відгукується у серцях студентів Волинської православної богословської академії. Так, у рамках чергової акції з прибирання лісу студенти та викладачі ВПБА на чолі із інспектором ієромонахом Єфремом (Збируном) та Андрієм Гайдаєм долучилися до прибирання території лісового господарства в селі Гараджа, що поблизу Луцька. Учасники старанно збирали сміття та спалювали хмиз на ділянці яка в подальшому буде засаджуватися молодими деревами.
Після енергійної праці можна було і відпочити та насолодитися першими теплими весняними днями.
Вже стало доброю традицією збиратися разом для влаштування лісних ділянок й гарного проведення часу.

Пресслужба ВПБА
фото: Ілля Сай