"Жнива скорботи"

24 листопада 2019 р. у Волинській православній богословській академії відбувся виховний захід "Жнива скорботи" на спомин про Голодомор 1932-33 років.
Організаторами виступили свящ. Євген Маласпіна, директор Центру християнського виховання дітей та молоді при Свято-Троїцькому соборі м. Луцька, та матінка Наталія Ротченкова викладач ВПБА.
При запаленій свічі діти декламували вірші, прислів’я та приказки про хліб, наводили довідково-історичні факти. Було презентовано фото- та відеоматеріали наукового дослідження Голодомору відомого історика Джеймса Мейсона. Присутні змогли послухати розповідь від очевидців цих подій.
Учасники та гості взяли з собою маленьку скибку хліба на пам'ять про ці страшні історичні події, що стосувалися нашого народу.
Усі, хто перебував на заході повернулись додому з вогником у серці, який передаватимуть іншим, тим самим зберігаючи історичну пам'ять про голодування українців, щоб в майбутньому запобігти повторенню такої трагедії.

Надіслав: VPBAcademy , дата: пн, 11/25/2019 - 11:36