Зустріч студентів із захисником України Русланом Кашаюком

Продовжуючи співпрацю з громадською організацією «Капелани Волині», 22 лютого 2021 року у Волинській православній богословській академії відбулась зустріч студентів із захисником України, військовослужбовцем штурмового батальйону «Айдар» Русланом Кашаюком.
Пан Руслан, виступаючи перед вихованцями, розповідав про свої переживання в гарячих точках протистояння і як саме це втілилося у сакральних зображеннях.
«Бог мені послав людей (ми ж думаємо, що чудо десь далеко впало, ні чудо завжди біля нас), послав мені волонтерів, які мене на той час підхопили, які мене побачили, бо і їх Бог надихнув. Я тішуся і з легкістю приймаю те, що говорю: «Даром получив, даром відаю». Мене люди попросили подарувати напам’ять і це стало стимулом писати дальше».
Спочатку, за словами автора, портрети створювалися через страх забуття справжніх героїв України. Саме в той час їх зневажали, обзиваючи бандерівцями.
«Це трапляється і досі на частині території нашої країни. Але зараз я можу за себе постояти, поборотися за своє ім’я, за своїх побратимів… Тому почалися сакральні роботи. А як ми малювали, то у рисах воїнів помічали присутність Бога і я вважаю, що то була такою наша жива молитва за них», - розповів Руслан Кашаюк.

Прес-служба ВПБА
фото Назар Літвінчук

Надіслав: VPBAcademy , дата: вт, 02/23/2021 - 08:49